slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Sopot

Apartament na sprzedaż Sopot

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sopocie Dolny Sopot (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52,7 m2, lokalizacją na 5 piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północnego wschodu i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 18 197 zł/m2. Budynek z 1985 roku o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 959 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu (niskie koszty). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca gustownie zaaranżowanym, słonecznym i cichym wnętrzem, co gwarantuje relaks i spokój. Przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje tu: aneks kuchenny + salon + 2 sypialnie + balkon + przedpokój + łazienkę. Na zmotoryzowanych czekają identyfikatory umożliwiające darmowe parkowanie na płatnym parkingu pod budynkiem. Warto w tym miejscu podkreślić, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy również piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi oraz inwestorom poszukujących atrakcyjnych nieruchomości w elitarnej lokalizacji. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu nobilitującą lokalizacją w sercu Sopotu, blisko słynnego „monciaka” i plaży. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: markety, sklepy, apteki, szkoły, siłownie, punkty usługowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zapierającym dech w piersiach widokiem na morze (Zatokę Gdańską). Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1935)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl