3 ujęcia komfortowego wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 420 000 złotych, 2 pokoje, a także położenie na V piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 39 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 10 769 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 8-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim, prestiżowym wnętrzem zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią przynależne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 tys. zł). Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego atrakcyjna lokalizacja w bliskiej odległości od centrum miasta, nieopodal znanego parku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + balkon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + korytarz. Z okien oraz balkonu rozpościera się imponujący widok na okolicę.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętym już w cenie wyposażeniem salonu (łącznie ze sprzętem TV), sypialni, kuchni i łazienki. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11697)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl