kameralne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 649 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 108 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 009 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2008 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany jest na 2 poziomach:
POZIOM 1:
– pokój dzienny
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka z wc
POZIOM 2:
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
Dodatkowe pomieszczenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z opcją zakupu 2 miejsc postojowych w hali garażowej (40 000 zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w bardzo malowniczej lokalizacji, w otoczeniu kameralnej zabudowy. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11999)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl