słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 883 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 122,22 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 719 000 zł oraz położenie na czwartym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom ogromne możliwości aranżacji wnętrza i układu pomieszczeń. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + kuchnia + garderoba + 3 sypialnie + salon. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w przepięknie odrestaurowanej kamienicy, w samym Centrum, tuż przy Wałach Chrobrego. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12336)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl