zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Słupsk

Apartament na wynajem Słupsk

Luksusowy apartament do wynajęcia w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2020 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 4,9 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 64,64 m2 i korzystną wystawą okien na południowy wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 10 tys. zł. Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (podgrzewane podłogi). Wszystkie sprzęty RTV i AGD w oferowanym do wynajęcia ekskluzywnym apartamencie są bardzo wysokiej klasy.

Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + łazienka + 2 pokoje + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny + korytarz. Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany osobom ceniącym prestiż, wygodę i szukającym designersko zaprojektowanej i komfortowej powierzchni na co najmniej 12 miesięcy. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się korzystną lokalizacją na terenie nowego, prestiżowego osiedla nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy gabinety lekarskie, supermarkety, przedszkola, szkoły, kawiarnie, restauracje, markety, dyskonty popularnych sieci, punkty usługowo-handlowe, pocztę, bank, aptekę, plac zabaw, park i las. Ekskluzywny apartament na wynajem łącznie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim projektem i nowoczesną aranżacją wnętrza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16505)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl