slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 390 000 zł (7 959 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1989 roku o 12 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. VIII piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na poszukiwanym na rynku osiedlu, w otoczeniu niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury. Mamy tu żłobek, przedszkole, szkołę oraz przychodnię zdrowia. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– sypialnia
– salon
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest niezwykle słoneczne, komfortowe i kompletnie umeblowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12503)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl