efektowne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 449 000 zł (9 761 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 46 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe – północ – wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją kameralną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy, blisko Rynku, parku, wyższej uczelni. Wokół dużo zieleni. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– sypialnia
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– salon.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są odremontowane. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalację elektryczną, wodną oraz ocieplono sufity. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym ogrodem (60 m2) dzierżawiony od spółdzielni mieszkaniowej za kwotę 14 zł/m-c. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble oraz sprzęt. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w sąsiedztwie kompletnej infrastruktury.

Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1321)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl