nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 599 000 zł (6 179 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1994 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 96,94 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim 2-poziomowym, stylowym wnętrzem:
POZIOM 1:
– hol
– salon
– wc
– kuchnia
– balkon
POZIOM 2:
– 2 pokoje
– garderoba
– hol
– łazienka.
Z okien rozpościera się imponujący widok na rzekę. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresują liczne miejsca postojowe pod budynkiem. Dużym udogodnieniem jest obecność pomieszczenia piwnicznego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją blisko szkół, sklepów, dyskontów popularnych sieci. Na koniec warto dodać, że właściciel zgodził się pozostawić wyposażenie pokoi (po uzgodnieniach). Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Polecam. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12615)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl