stylowe wnętrze luksusowo apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 390 000 zł (8 500 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1930 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45,88 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje swoim dużym potencjałem – świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Sprzyja temu lokalizacja w pobliżu wyższych uczelni, licznych sklepów, marketów i dyskontów popularnych marek. Cicha okolica, mnóstwo zieleni. Ekskluzywny apartament do wynajmu z prywatnym ogrodem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– korytarz
– łazienka z wc.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać również z praktycznej suszarni na strychu. Na zmotoryzowanych czeka wiele miejsc parkingowych.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-277)

Kontakt:
e-mail: mierzyn@wgn.pl