slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 570 000 zł (8 941 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1989 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 63,75 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim atrakcyjnym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem wykończonym z dbałością o każdy szczegół. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest słoneczne, widne i jasne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– jadalnia
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera zabudowę i sprzęt AGD + meble (do uzgodnienia). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury (sklepy, dyskonty popularnych sieci, kina, apteki, salony usługowe, sklepy zoologiczne). Zapraszamy do współpracy inne Biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1383)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl