slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Radomsko

Apartament do sprzedaży Radomsko

Luksusowy apartament na sprzedaż w Radomsku (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 341 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 77 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 429 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją elitarną lokalizacją w samym centrum miasta. blisko stąd do punktów usługowo-handlowych, sklepów, aptek, obiektów kultu religijnego, banków itp. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i bezpieczną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zadbanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + pokój + łazienka z wc + pokój dzienny + sypialnia + hol. Przyszli właściciele mają również zapewniony dostęp do przynależnej części strychu + 2 komórek lokatorskich. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym, pracującym rodzinom z uczącymi się dziećmi. Przy transakcji zakupu tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1028)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl