ekskluzywny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2001, a także imponująca cena 989 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 136,19 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 262 zł/m2. Rynek wtórny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera całkowite, widoczne na zdjęciach wyposażenie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka + kuchnia + jadalnia + pokój gościnny + balkon + pokój dzienny
KONDYGNACJA 2: przedpokój + łazienka + pokoje + balkon + sypialnia.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską. Osoby zmotoryzowane zainteresuje podziemny garaż.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12750)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl