przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 434 000 złotych, 2 pokoje a także położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 57,14 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 7 595 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2000 roku. Ekspozycja okien na północ – południe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością liczne miejsca parkingowe przy wejściu do budynku. Wokół bogata infrastruktura – liczne sklepy etc. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11978)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl