slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szklarska Poręba

Apartament do sprzedaży Szklarska Poręba

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 727 650 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 38,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 18,9 tys. zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwem, nad czym czuwa monitoring. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w standardzie premium „pod klucz”. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: pokój dzienny + sypialnia+ balkon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z sauną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem inwestycyjnym z przeznaczeniem pod lukratywny wynajem. Do długiej listy atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż na pewno należy zaliczyć fantastyczną lokalizację na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z tysiącami udogodnień w częściach wspólnych (m.in. basen, SPA, strefa rozrywki, grota solna, restauracja, strefa relaksu z jacuzzi na dachu, bawialnia dla dzieci, siłownia, zaplecze do przechowywania sprzętu sportowego, bar, rowerownia, narciarnia, całodobowa recepcja). Mocną zaletą lokalizacji jest na pewno kompleks narciarski oraz ładny deptak.

Oferta obejmuje zakup ekskluzywnego apartamentu od inwestora budującego kompleks, który jest jednocześnie operatorem kompleksu. Oznacza to możliwość przekazania apartamentu operatorowi w wynajem na podstawie umowy najmu. Umowa najmu przewiduje system rozliczenia z właścicielem oparty o podział wypracowanego zysku. Zarobek oparty jest na udziale % z tytułu podnajmu lokali wchodzących w skład kompleksu. Ustalając dochód, operator bierze pod uwagę wynik z podnajmu wszystkich podnajmowanych lokali w obiekcie. Koszty wszystkich mediów i utrzymania części wspólnych kompleksu ponosi operator. Decydując się na współpracę z operatorem, zyskujecie państwo kompleksową obsługę swojego nowego apartamentu oraz profesjonalną pomoc w dążeniu do maksymalizacji zysków z wynajmu. Właściciele apartamentów w dwóch z pięciu budynków kompleksu już zarabiają na wynajmie posiadanych lokali. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat przez firmy jak również przez osoby fizyczne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14159)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl