slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na dwudziestym siódmym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzydziestokondygnacyjny drapacz chmur oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 55,63 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 18 829 zł/m2, co daje 1 047 432 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją w słynnym i nowoczesnym wieżowcu z funkcją usługowo-biznesowo-handlowo- mieszkalną. W pobliżu znajduje się ładny deptak i dużo zieleni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również ogromnym potencjałem inwestycyjnym (opcja zakupu kilku luksusowych apartamentów na tym samym piętrze i połączenia w jeden (wymagana zgoda dewelopera).

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje właścicielom, ich rodzinom oraz gościom wysoki standard bezpieczeństwa (całodobowa ochrona). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się urządzonym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem z licznymi efektownymi przeszkleniami. Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany nowoczesnymi technologiami, jak np. klimakonwektory, telewizja satelitarna, światłowód, telewizja naziemna etc.

Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Osoby zainteresowane zakupem ekskluzywnego apartamentu zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-404)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl