slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament do sprzedaży Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 279 000 zł (10 731 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 26 m2. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacja w samym centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również komfortowym, eleganckim, estetycznym oraz kompletnie wyposażonym „pod klucz” wnętrzem o bardzo wysokim standardzie. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przeszło kapitalny remont w czerwcu 2022 r. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje, okna, drzwi itd. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3054)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl