stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Tarnów

Apartament do sprzedaży Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 389 000 zł (6 430 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 60,5 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją prestiżową lokalizacją w niezwykle nowoczesnej inwestycji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do 3-osobowej rodziny, pary albo singla. Luksusowy apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: salon + aneks kuchenny + łazienka + garderoba + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + balkon + przedpokój + garderoba + łazienka
KONDYGNACJA 2 / PODDASZE: 1 pomieszczenie.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane w nowoczesnym, minimalnym stylu. Wszystkie pokoje są znakomicie nasłonecznione, jasne i widne. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą się z dwóch, przynależnych miejsc parkingowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją ciekawą lokalizacja nieopodal parku, basenu, żłobka, przedszkoli, szkół, kina, stadionu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży uwzględnia kompletne wyposażenie. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2839)

Kontakt:
e-mail: renata@wgn.tarnow.pl