slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Tczew (okolice)

Apartament do sprzedaży Tczew (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Tczewa (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 689 000 zł (8 251 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2020 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 83,5 m2, na której zaaranżowano 4 pokoi. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim futurystycznym, komfortowym i 2-poziomowym wnętrzem:
POZIOM 1:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– 2 pokoje;
– łazienka;
– przedpokój;
POZIOM 2:
– pokój dzienny;
– sypialni;
– łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja). Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność komórki lokatorskiej. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo atrakcyjną lokalizacją nieopodal nitki autostrady A1 i drogi krajowej nr 91 łączącej Gdańsk z Łodzią. Nieopodal znajdziemy szkołę, sklep itp. Wokół dużo lasów, stawów, jezior i łąk. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8527.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2386)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl