nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Torreviej). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena – 188 000 EUR (815 920 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 70,71 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 11 539 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: taras + 3 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + salon. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca funkcjonalnie i nowocześnie zaaranżowaną kuchnią wyposażoną w najlepszej klasy sprzęt AGD. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest na pewno jego doskonała lokalizacja blisko morza oraz infrastruktury handlowej (barów, restauracji i sklepów). To teren niezwykle prestiżowego kompleksu mieszkalnego z basenem oraz zielonymi terenami. Warto wspomnieć, że nieopodal znajduje się „Parque de las Naciones” – słynny park z kaplicą, reprodukcją mapy Europy oraz jeziorem, gdzie można obserwować kaczki, żółwie i kolorowe karpie. Nie bez znaczenia jest również panujący tu klimat, który Światowa Organizacja Zdrowia uznała za jeden z najzdrowszych na świecie. Przez ok. 3 000 godzin świeci tu słońce, a średnią, roczna temperatura waha się na poziomie ok. +20 st C.

Biuro WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Zajmujemy się również obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-100)

Kontakt:
e-mail: e. boloz@wgn.pl