zaprojektowany w nowoczesnym stylu i designie salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 815 000 złotych. Powierzchnia 132 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 174 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2000 roku. Wystawa okien na wszystkie cztery strony świata.

Malownicza lokalizacja nieopodal lasu i terenów zielonych, w pobliżu szkoły, przedszkola, apteki, sklepów, przychodni lekarskiej, restauracji, basenu, gabinetów SPA to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wokół cisza i spokój. Niedaleko znajduje się słynny Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz rozległe tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 4 pokoje + kuchnia + 2 balkony + 2 łazienki + 2 wc + garderoba. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowane na dwóch poziomach, niezwykle słoneczne. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż przeszły kapitalny remont i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Ekskluzywny apartament na sprzedaż znakomicie sprawdzi się również w roli biurowej bądź prywatnej pracowni. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy przynależne miejsce parkingowe w hali garażowej.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-273)

Kontakt:
e-mail: c.mikolajczak@wgn.pl

x (x)