prestiżowy apartamentowiec, w którym mieści się oferowany do sprzedaży luksusowy apartament Torreviej (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Torreviej). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Rynek pierwotny. Cena – 194 000 EUR (841 960 złotych). Powierzchnia 99,8 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 436 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może elitarną i nobilitującą lokalizacją na terenie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego. Wokół rozciągają się malownicze tereny zielone. W częściach wspólnych jest basenem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu morza, zatok otoczonych palmami, a także wodospadów. Na szczególną uwagę zasługuje słynny „Parque de las Naciones” – park z wieloma atrakcjami nie tylko dla dzieci. Jest tu kaplica św. Emidiusza, reprodukcja mapy Europy, a także jezioro z żółwiami i kolorowymi karpiami. Lokalizacja gwarantuje również nieskrępowany dostęp do infrastruktury w postaci wielu miejsc rozrywki, barów, restauracji oraz sklepów.

Duże znaczenie dla lokalizacji luksusowego apartamentu na sprzedaż ma też śródziemnomorski klimat. Uważa się go za jeden z najzdrowszych na świecie. Gwarantuje ponad 3 000 godzin słońca w ciągu roku oraz temperatury średnie na poziomie +20 st. C.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras + 3 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + salon. Zapewniamy całkowitą obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-111)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)