widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 450 000 złotych,a także duża powierzchnia 66,77 mkw. w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2006 roku. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów (np. dębowy parkiet, granitowe blaty) i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód, wygodne III piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 740 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją lokalizacją na uboczu ścisłego centrum, w cichej i spokojnej okolicy. Blisko stąd do sklepów, restauracji, kościołów etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– 2 sypialnie
– pokój łazienkowy
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– balkon.
Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest także rozpościerający się widok na ogrody oraz Stare Miasto.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależna komórka lokatorska i miejsce parkingowe na ogrodzonym placu. Luksusowy apartament na sprzedaż w opcji z użyciem środków bankowych – nasze biuro służy pomocą w uzyskaniu kredytu w większości komercyjnych banków w naszym kraju. Kredyt również dla osób pracujących za granicą.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1679)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl