slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 405 000 zł (7 079 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 57,21 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoim wysmakowanym, eleganckim wnętrzem oraz słonecznym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ciekawą lokalizacją w cichej, wygodnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki dyskonty znanych sieci, sklepy, markety, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia;
– balkon;
– salon;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest świeżo po remoncie. Na zmotoryzowanych czeka niestrzeżony parking. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa domofon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2171)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl