slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 450 000 zł i powierzchnia 69,07 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 515 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim słonecznym, jasnym, komfortowym i designerskim wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu zadbanej zabudowy. Nieopodal sklepy, punkty usługowe, szkoły. Okolica uchodzi za wyjątkowo bezpieczną i spokojną. Lokalizacja gwarantuje dogodne połączenie z centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych małżeństw z uczącymi się dziećmi.

Luksusowy apartament na sprzedaż po generalnym remoncie, kiedy to dokonano m.in. kompletnej wymiany instalacji eklektycznej, wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej, dodatkowo wnętrze odmalowano i odświeżono. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój;
– pomieszczenie gospodarcze.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód mają możliwość dostępu do udostępnionego miejsca parkingowego na pobliskim, monitorowanym parkingu.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu oraz/lub kredytu na jego zakup proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6058)

Kontakt:
e-mail: a.bonifaczuk@wgn.pl