nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Białymstoku

Apartament do sprzedaży w Białymstoku

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Białymstoku (podlaskie) za 975 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzynastym piętrze, w trzynastokondygnacyjnym budynku z 2010 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 96,44 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż z 2 miejscami w garażu podziemnym oraz dużą komórką lokatorską (w cenie). Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu jest jego elitarna lokalizacja na terenie strzeżonego, ogrodzonego osiedla. Wokół pełna infrastruktura.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + pokój nad salonem + antresola + łazienka + gabinet + pokój dziecięcy + hol + sypialnia + kuchnia. Ekskluzywny apartament przygotowany do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Wnętrze luksusowego apartamentu zaprojektowane w przemyślany sposób, bardzo słoneczne, widne i jasne.

Niewątpliwą zaletą ekskluzywnego apartamentu jest też przestronny taras o powierzchni większej niż sam apartament (202.59 m2). Z okien roztacza się imponujący widok na panoramę miasta. (131-1756)

Kontakt:
e-mail: domanowska@wgn.pl
Tel. +48 85 661 00 72
Tel. +48 531 771 213