eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu w Częstochowie

Apartament na wynajem w Częstochowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Częstochowie (śląskie) za 2,46 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 85 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na wynajem tylko dla osób bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: kuchnia + przedpokój + 2 jadalnie + balkon + salon + łazienka + sypialnia. Wnętrze luksusowego apartamentu wykończone za pomocą najlepszych gatunkowo materiałów w najwyższym standardzie. Długą listę zalet zamyka elitarna lokalizacja zaledwie 5 minut od centrum. Ekskluzywny apartament przygotowany do natychmiastowego wprowadzenia się nowych najmujących.

W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1410)

Kontakt:
e-mail: mm.kopcik@wgn.pl
Tel. +48 883 377 591