nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w Inowrocławiu

Apartament do sprzedaży w Inowrocławiu

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 249 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 61 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Długa listę zalet ekskluzywnego apartamentu otwiera atrakcyjna lokalizacja w pobliżu pełnej infrastruktury – szkoły, przedszkola, sklepów, pawilonów usługowo-handlowych itp. Osoby posiadające samochód zaciekawi z pewnością fakt, że nieopodal mieści się strzeżony parking plus liczne miejsca parkingowe przed blokiem. Wnętrze luksusowego apartamentu po generalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono okna na nowe PCV z roletami wewnętrznymi, ściany odświeżono i położono gładzie, na podłogach położono wysokiej jakości panele oraz zainstalowano nowe grzejniki.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i to przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Wnętrze zaprojektowane i urządzone z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Na koniec warto nadmienić, ze ekskluzywny apartament objęty został programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie w celu prezentacji ekskluzywnego apartamentu. (037-3074)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 602 834 448