komfortowe i przestronne wnetrze luksusowego apartamentu w Krakowie na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 408 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na czwartym piętrze szesnastokondygnacyjnego budynku z 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 48 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją. Wokół znajduje się dużo terenów zielonych, sklepów, parków, szkół – czyli pełna infrastruktura miejska.

Ekskluzywna willa adresowana do najbardziej wymagających klientów, biznesmenów i osób przedsiębiorczych, które rozważają zakup apartamentu jako lokaty kapitału bądź inwestycja pod późniejszy wynajem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu wykończone w wysokim standardzie i przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– sypialnia
– garderoba
– łazienka

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z całkowitym wyposażeniem. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-577)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907