oryginalnie wyposażony salon w luksusowym apartamencie we Wrocławiu na sprzedaż

Apartament na sprzedaż we Wrocławiu

Ekskluzywny apartament trzypokojowy we Wrocławiu (dolnośląskie) za 375 tysięcy złotych do sprzedaży.

Luksusowy apartament mieści się na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z 1989 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 64,4 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Luksusowy apartament z możliwością negocjacji ceny.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały, atrakcyjna lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Ponadto luksusowy apartament objęty został programem „0% prowizji od kupującego”, co w znaczącym stopniu podnosi atrakcyjność tej oferty. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– wc
– balkon
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia

Do ekskluzywnego apartamentu przynależy komórka lokatorska (2,79 m2) mieszcząca się w piwnicy. Atrakcyjna lokalizacja to również bliskość wielu sklepów, szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych (las). Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15931)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125