nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Krakowie

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 453 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2015 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 52,07 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z wliczoną już w cenę komórką lokatorską. Istnieje również możliwość dokupienia miejsca w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 27 000 zł).

Luksusowy apartament znajduje się na terenie niezwykle nowoczesnego, elitarnego i komfortowego osiedla. Wokół dużo zieleni. Blisko znana i lubiana w mieście galeria handlowa, przedszkola, szkoły, placówki opieki medycznej, piekarnia, bankomat itp. Kolejnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest jego funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń:
– kuchnia
– taras
– salon
– przedpokój
– pokój
– łazienka

Ekskluzywny apartament gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Długą listę zalet luksusowego apartament zamyka przynależy ogród (pow. 126 m2) doskonały do relaksu i odpoczynku. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-126)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 794 002 710
Tel. +48 535 741 262