luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie w Szczecinie na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w Szczecinie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 359 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na czwartym piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 80,49 metra kwadratowego. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z ujętymi już w cenie meblami kuchennymi oraz sprzętem AGD (stan idealny).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia + jadalnia. Luksusowy apartament przygotowany na wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament, kredyt na zakup) zadzwoń.

Każdy zainteresowany zakupem ekskluzywnego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1293)

Kontakt:
e-mail: a.noga@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 733 570 780