nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w okolicach Piły

Apartament do sprzedaży w okolicach Piły

Luksusowy apartament czteropokojowy w okolicach Piły (ale na terenie zachodniopomorskiego) za 384 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze, w dziewięciokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 93,42 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament o niecodziennym potencjale, który można wykorzystać na stworzenie apartamentu wakacyjnego lub jako zakup inwestycyjny pod wynajem ewentualnie jako lokatę kapitału.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu otwiera niezwykle luksusowe ekskluzywne wykończone z najlepszych gatunkowo materiałów, znakomita lokalizacja oraz przepiękny, przynależny fragment ogrodu. Wokół rozciągają się malownicze tereny i jezioro. Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi
– salon
– komunikacja
– aneks kuchenny
– łazienka
– 3 pokoje.

Luksusowy apartament objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie deweloper. Dodatkowo kupujący zwolniony jest z podatku PCC. Polecam i zapraszam do zapoznania się z ekskluzywnym apartamentem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3108)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 21
Tel. +48 502 266 024