nowoczesny salon w luksusowym apartamencie w Krakowie na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 535 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze, w dwunastokondygnacyjnym budynku z 2007 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 66,7 metra kwadratowego. Luksusowy apartament poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Nieopodal dyskonty znanych sieci, fitness club, bank, poczta, apteka, piekarnia itp. szybki i dogodny dojazd do centrum.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie: salon + taras + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia. Luksusowy apartament przygotowany do wprowadzenia się przyszłych właścicieli. Ekskluzywny apartament w bardzo wysokim standardzie wykończony z najlepszej klasy mat5eriałów i gustownie urządzony. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-255)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199