komfortowy salon w luksusowym apartamencie w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego na sprzedaż

Apartament do sprzedaży w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie) za 245 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na czwartym piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku z 2015 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 52 metry kwadratowe. Cena luksusowego apartamentu do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywny apartament z księgą wieczystą zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Kolejnym atutem luksusowego apartamentu jest jego atrakcyjna lokalizacja na zamkniętym terenie. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego w hali garażowej. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + przedpokój + balkon + łazienka z wc + aneks kuchenny + sypialnia.

Luksusowy apartament wykończony w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie najlepszych gatunkowo materiałów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i wyposażeniem. Do luksusowego apartamentu przynależy balkon oraz komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. (189-166)

Kontakt:
e-mail: a.micula@wgn.pl
Tel. +48 799 070 474