stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu w Bolesławcu

Apartament do wynajęcia w Bolesławcu

Luksusowy apartament dwupokojowy w Bolesławcu (dolnośląskie) za 1,2 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 35,6 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament ogrzewany jest elektrycznie oraz za pomocą kominka.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + przedpokój + salon + łazienka + sypialni. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica. Przed budynkiem mieszczą się liczne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu słoneczne, widne i jasne. Na dodatek urządzone z dużym wyczuciem smaku.

Luksusowy apartament przygotowany do zamieszkania przez przyszłego najmującego bez konieczności ponoszenia z jego strony jakichkolwiek dodatkowych nakładów finansowych. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament znajduje się w elitarnej okolicy, w ścisłym centrum. Tuż obok sklepy, restauracje, apteka, centrum zdrowia itp. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. (015-10498)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 01