widok na salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Pile

Apartament do sprzedaży w Pile

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Pile (wielkopolskie) za 295 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z 1980 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 56,9 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach północ/południe. Cena ekskluzywnego apartamentu podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z zabudową kuchni, a także dobrej klasy sprzętem AGD (ujęte w cenie). Pozostałe wyposażenie do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywny apartament przygotowany do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Do długiej listy zalet luksusowego apartamentu warto dodać znajdujący się w salonie elegancki biokominek oraz przynależną doń piwnicę. Niewątpliwym atutem jest tu również generalny remont z wymianą wszystkich instalacji, jaką niedawno przeszedł ekskluzywny apartament. Dzięki temu luksusowy apartament może poszczycić się niebywale ekskluzywnym wnętrzem oraz wykończeniami z materiałów najlepszego sortu.

Atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum to kolejna z zalet ekskluzywnego apartamentu. Podobnie jak funkcjonalny rozkład pomieszczeń z podziałem na: salon + balkon + sypialnię + przedpokój + kuchnię + łazienkę z wc. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament objęty został popularnym wśród klientów programem „0% prowizji dla kupującego”. Zapraszamy do składania ofert.

Potrzebujesz najtańszy kredyt hipoteczny na zakup tego luksusowego apartamentu? Idealnie trafiłeś. Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Zajmujemy się kredytami hipotecznymi blisko 10 lat. Posiadamy wszystkie najlepsze banki w ofercie. W tym czasie uruchomiliśmy ponad 300 kredytów hipotecznych na ponad 50 milionów złotych. O kredytach wiemy wszystko. Dzwoń do nas i umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego. Zalecamy ich weryfikację w biurze. (130-2445)

Kontakt:
e-mail: rojewski@wgn.pl
Tel. +48 665 192 037