prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Suwałkach

Apartament do sprzedaży w Suwałkach

Luksusowy apartament czteropokojowy w Suwałkach (podlaskie) za 275 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 73 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód i zachód.

Ekskluzywny apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją wśród zieleni. Blisko stąd do szkoły, przedszkola, placu zabaw, wielu sklepów, aptek, przychodni zdrowia. Na osoby zmotoryzowane czeka duży parking oraz opcja wykupienia garażu. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon + loggia + kuchnia + wc + 3 sypialnie + łazienka + przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż z całkowitym umeblowaniem, stałymi zabudowami oraz sprzętem AGD. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym stylu i modnej kolorystyce. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-756)

Kontakt:
e-mail: wsadlowska@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 512 012 097