po lewej nowoczesny aneks kuchenny, po prawej salon w stylu klasycznym w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu w Krakowie

Apartament do wynajęcia w Krakowie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 2 tysiące złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze dziewięciokondygnacyjnego wieżowca. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 40 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na zachód. Ekskluzywny apartament wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu pełnej infrastruktury w postaci licznych sklepów, marketów słynnych sieci, dyskontów, punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych, basenu, aptek, banków, przedszkoli, żłobka itp.

Kolejnym atutem luksusowego apartamentu jest ujęte już w cenę miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco:
– przedpokój
– łazienka z wc
– salon
– sypialnia
– balkon
– aneks kuchenny.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu zaprojektowane i urządzone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie. Luksusowy apartament zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanemu systemowi monitoringu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-535)

Kontakt:
e-mail: e.kawa@wgn.pl
Tel. +48 533 402 362