ekskluzywnie wykończone wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament do sprzedaży w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 350 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2007 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 64 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu licznych punktów handlowo-usługowych, placów zabaw itp.

Luksusowy apartament ogrzewany za pomocą gazu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją wynajmu lub kupna zamykanego garażu w podziemiu bloku. Wnętrze luksusowego apartamentu wykończone w bardzo wysokim standardzie przy użyciu jedynie najlepszych jakościowo materiałów i sprzętów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + kuchnia + balkon + 2 pokoje + łazienka z wc + przedpokój.

Luksusowy apartament przygotowany od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) zadzwoń pod numer +48 570 870 130. Każdy zainteresowany zakupem luksusowego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1370)

Kontakt:
Tel. +48 531 570 780