slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 390 tys. zł (5 235 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym kamienicy z 1946 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 74,5 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z dostępem do wspólnego ogrodu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale (opcja przejęcia znajdującego się w pobliżu ogrodu działkowego). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i w poczuciu bezpieczeństwa. Właściciele aut docenią miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może zadbanym i odremontowanym wnętrzem, kiedy to m.in. obniżono sufity, ściany pokryto nowymi tynkami, wymieniono wszystkie instalacje.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa praktycznym układem pomieszczeń i pokoi: łazienka z wc + sypialnia + pokój dzienny + spiżarnia + przedpokój + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją obok parku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż i zapoznania się z wszystkimi jego zaletami. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na prezentację lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-26)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl