slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 220 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 49,22 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 470 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastycznie zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem o następującym rozkładzie: przedpokój + wc + 2 łazienki + 2 pokoje. Na rodziny posiadające samochód czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło generalny remont. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto ogromnym potencjałem inwestycyjnym z przeznaczeniem np. na:
– funkcję usługową;
– własne biuro;
– wynajem pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również wspaniałą lokalizacją ze znakomitym dojazdem do Trójmiasta i Mierzei Wiślanej. Okolica uważana jest za wyjątkowo spokojną i zieloną. Już dziś umów się na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Z nami cała transakcja jest bezpieczna, nasze biuro wszystko sprawdza i przygotowuje dokumenty do aktu notarialnego – Ty jako kupujący niczym się nie martwisz. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania w kredycie 2%. Do kosztów trzeba doliczyć koszty notarialne i wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,5% brutto. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-486)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl