slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, dwukondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 002 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1960. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 84,26 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 590 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym rodzinom z dziećmi lub zamożnym klientom, którzy oczekują życia na bardzo wysokim poziomie w otoczeniu przestronnych i wystylizowanych wnętrz. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zastosowanym oryginalnym oświetleniem LED-owym. Komfort wszystkim mieszkańcom zapewnia ogrzewanie podłogowe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy: pomieszczenie piwniczne + komórka lokatorska + miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu dwupoziomowym wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM: przedpokój + salon kąpielowy + 2 garderoby + 2 sypialnie + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny;
WYŻSZY POZIOM: garderoba + 2 antresole + 2 pokoje.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją blisko ładnego parku. Na Rynek spacerem dojdziemy w około dziesięć minut. Lokalizacja gwarantuje spokój i ciszę, jednocześnie zapewniając bliski dostęp do:
– ośrodka zdrowia;
– obiektów sportowych;
– placów zabaw;
– przedszkoli;
-szkół;
– sklepów;
– punktów usługowych.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przed prezentacją tego luksusowego apartamentu na sprzedaż konieczne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Odbywa się to poprzez podpisanie niezobowiązującego w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie zaprezentowanej nieruchomości umowy pośrednictwa na nabycie nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Skontaktuj się ze mną drogą mejlową, aby umówić się na prezentację lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-122)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl