slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 410 tys. zł (3 727 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 110 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym i wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższego komfortu i standardu życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca prestiżową lokalizację w ścisłym centrum. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto ogromnym potencjałem komercyjnym z możliwością prowadzenia działalności komercyjnej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętą w cenie:
– nowoczesną zabudową kuchenną
– sprzętem AGD (bez lodówki)
– zabudową typu KOMANDOR w przedpokoju
– wyposażeniem łazienki.

Luksusowy apartament na sprzedaż korzysta ze znajdującej się w budynku stacji uzdatniania wody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom również poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe zamki). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca eleganckim wnętrzem urządzonym z dbałością o każdy detal. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + łazienka + przedpokój + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło kapitalny remont. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4704)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl