slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 479 000 zł (7 662 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2024 roku o 4 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 62,52 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia (cesja umowy deweloperskiej), ale łącznie z przygotowanym projektem aranżacji wnętrza opracowanym przez profesjonalnego architekta (zdjęcia przedstawiają wizualizację projektu) oraz dokładnymi rzutami i zestawieniem potrzebnym do jego wykonania. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym projektem wnętrza w oparciu o najnowsze trendy: pokój dzienny + dwie sypialnie + łazienka + przedpokój + aneks kuchenny.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą:
– komórka lokatorska (dodatkowo płatne: 15 000 zł);
– miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne: 30 000 zł).

Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z rzadko spotykanym przy tego typach ofert ogrodem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się elitarną lokalizacją w centrum, nieopodal parku. Na wyciągnięcie ręki rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe (szkoły, sklepy, punkty usługowe, przychodnie zdrowia). Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. WGN gwarantuje bezpłatną, fachową obsługę kredytową, bezpieczną i sprawną transakcję. Warto zadbać o tak unikatową lokalizację. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy na temat luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1028)

Kontakt:
e-mail: r.czerwinski@wgn.pl