slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 435 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na 2 piętrze i liczy 40,26 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 805 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym osobom, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego, prestiżowego osiedla. W pobliżu wszystkie najpotrzebniejsze w codziennym życiu miejsca: punkty usługowe, sklepy, parki, restauracje oraz przepiękne tereny rekreacyjne. Co ciekawe, bogata oferta części wspólnych osiedla oferuje mieszkańcom dostęp do miejsc sprzyjających integracji i zapewniających komfort społeczny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca zadbanym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: sypialnia + pokój dzienny + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”. Oznacza to, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-579)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl