stylowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 269 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 42,75 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 292 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętą już w cenie opłatą za komórkę lokatorską na parterze, a także miejsce parkingowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażono w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. panel przywoławczy z domofonem, ogrzewanie podłogowe, łącza światłowodowe do Internetu etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się także elitarną lokalizacją w sercu rozwijającej się dzielnicy. Nieopodal bogata infrastruktura:
– sklepy
– szkoły
– przedszkola
– baseny
– siłownie
– obiekty sportowe.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-21)

Kontakt:
e-mail: a.tadel@wgn.pl