nowoczesny salon i kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 78 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,2 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje wyposażonym, umeblowanym i wykończonym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi obejmuje: łazienkę + pokój + sypialnię + balkon + kuchnię + pokój dzienny. Właściciele aut mają możliwość wynajmu podziemnego miejsca postojowego w garażu (dodatkowo płatne 250 zł/m-c).

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę i spokój. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest całodobowa ochrona. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się także eleganckim wnętrzem i prestiżem. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. ()

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl