slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, jednokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 111 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2011. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 87,7 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 799 tys. zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca gustownie zaaranżowanym wnętrzem o praktycznym układzie pomieszczeń: łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są umeblowane i wyremontowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w budynku wielorodzinnym z 2011 roku, do którego prowadzi oddzielne wejście od strony ulicy. W najbliższej okolicy znajdziemy: punkty usługowe, sklepy, wielkopowierzchniowe centra handlowe oraz tereny rekreacyjne wzdłuż Odry. Na koniec warto dopisać, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także nieczęsto spotykanym przy tego typach ofert wypielęgnowanym ogrodem.

Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16453)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl