slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Słupsk

Apartament na sprzedaż Słupsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na VI piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 11-kondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 58,95 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 768 zł/m2, co daje 299 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1970 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa słonecznym, eleganckim i odremontowanym wnętrzem zapewniającym najwyższy komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z ujętym w cenie, widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący:
– pokój dzienny;
– sypialnię;
– garderobę;
– kuchnię;
– łazienkę z wc;
– przedpokój;
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Z okien oraz balkonu oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert korzystną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego (centrum kultury, gabinety indywidualnej praktyki lekarskiej, apteki, banki, szkoły, przedszkola, sklepy, markety, dyskonty). W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-26092)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl