slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 249 000 zł (4 423 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56,3 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoja doskonałą lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy standard bezpieczeństwa, za co odpowiada szyfrowany domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: pokój dzienny + aneks kuchenny + 3 sypialnie + łazienka z wc. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży został przepięknie wyremontowany i wyposażony. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje wyposażenie kuchni wraz ze sprzętem AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany dla zamożnych klientów, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie. cenią spokojną okolicę i szeroki dostęp do pełnej infrastruktury (sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, tereny zielone, obiekty sportowe, supermarkety, place zabaw). Na zmotoryzowanych czekają liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu na sprzedaż, a przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-388)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl